Narlıdere Kombi Servisi

Narlıdere Kombi Servisi
0850 302 3434

Narlıdere Kombi Servisi Narlıdere'nın tüm semt ve köylerine aynı gün kombi bakım, kombi arıza, kombi petek temizleme gibi ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat teknik servis hizmeti vermekteyiz. Bakımsız kombiler kısa süre zarfı içinde tekrarlayan arızalara sebeb vermektedir. Kombilerimizin uzun ömürlü olması için mutlaka yılda 1 defa periyodik bakımlarını yaptırmayı unutmayın. Kombilerinize zamanında yaptırdığınız bakımlar kombilerinizin uzun ömürlü ve sağlıklı çalışmasını sağlar.

Narlıdere kombi servisi

Narlıdere Kombi Servisi tarafından yapılan kombi bakımlarında, cihazınızın kalorifer suyu filitresi temizliği, kullanım suyu filitresi temizliği, atık gaz için kullanılan fan motorunuzun hava kanallarının temizliği, yanma odasındaki tozların temizliği, ateşlemenin gerçekleştiği yanma odasındaki iyonların zımpara yardımı ile iletkenliğinin arttırılması, genleşme tankının hava kontrolü, oda termostatı ayarları, peteklerinizde oluşan havanın atılması, kombinize gelen şebeke voltaj ölçümü topraklama değerlerinin kontrolü, kombi genelinde değişmesi gereken su sızdırmazlığını sağlayan contalarınızın kontrolleri ve gerekli ise değişimlerinin yapılması, gaz kaçak kontrolleri ve son olarak bacanızın iç temizliği gibi işlemler kontrol edilir.

Narlıdere Kombi Servisi tarafından yapılmış olan kombi bakımından sonra güvenli bir şekilde kombinizi kullanabilirsiniz. Elektrik ve gaz tüketimindeki düşüşler sonrasında kombinizin bakım konusunun önemli olduğuna kanaat getirebilirsiniz. Şimdi sizde kombiniz arıza yapmadan kombi bakım randevusu almak için 0850 302 3434 nolu çağrı merkezi numaramızdan randevunuzu alabilirsiniz. En yakın teknisyenlerimiz sizinle irtibata geçmek için sizi arayacaktır. Servisimiz tarafından değiştirilen yedek parçaların 1 yıl garantisi mevcuttur. Hizmet aldıktan sonra garanti belgeniz teknisyenimiz tarafından tarafınıza bırakılacaktır. Şikayet istek ve önerileriniz için mutlaka bizimle irtibat kurun.

Yorumlar