Şanlıurfa Kombi Servisi

Şanlıurfa Kombi Servisi
0850 302 3434
Şanlıurfa Kombi Servisi Şanlıurfanın tüm semtlerine aynı gün kontrol, bakım, arıza, petek temizleme kombi servis hizmeti vermekteyiz Şanlıurfa Kombi Servis.

Şanlıurfa Kombi Servisi Değerli Müşterimiz, Şanlıurfa Kombi ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek kalite ve teknoloji ile üretilmiş olan kombinizin size en iyi verimi sunmasını istiyoruz. Bunun için, kombinizin kullanma kılavuzun tamamını ve verilen diğer belgeleri ürünü kullanmadan önce dikkatle okuyun ve bir başvuru kaynağı olarak saklayın. Ürünü başka birisine verirseniz, kullanma kılavuzunu da birlikte verin. Kullanma kılavuzunda belirtilen tüm bilgi ve uyarıları dikkate alarak talimatlara uyun. Kombi Kurulum ve tamir işlemlerini her zaman Yetkili Servise yaptırın. Yetkili olmayan kişiler tarafından yapılan işlemler nedeniyle doğabilecek zararlardan üretici firma sorumlu tutulamaz. Şanlıurfa Kombi Servisi Ürün arızalı ise yetkili servis tarafından onarılmadan calıştırılmamalıdır! Elektrik çarpma tehlikesi vardır! Kombi TSE standartlarına uygun olarak topraklanmalıdır. Topraklama tesisatını ehliyetli bir elektrikciye yaptırın. Elektrik bağlantısı için TSE’li 3x1.5 mm2 kesitli NYAF kablo kullanın. Kombinizi 220 - 230 V monofaze - topraklamalı güç beslemesine bağlayın. Kombiniz standartlara uygun olarak min. 195 V ve max. 255 V arasında normal olarak fonksiyonlarını yerine getirebilecek şekilde tasarlanmıştır. Eğer bulunduğunuz yerdeki elektrik şebekesinde bu aralık (195 V – 255 V) sağlanamıyorsa; voltaj regulatörü kullanmanız tavsiye edilir. • Kombiyi tamamen kapatmak için elektrik beslemesinin kapatılması gerekmektedir. Kombi KAPALI (OFF) konumunda iken ekranda ”OFF” semŞanlıurfa görüntülenir. Ürünün elektrik devresinde akım vardır ve donma koruması devrededir.

Şanlıurfa Kombi Servisi Kurulum, bakım, temizlik ve tamir işlemleri sırasında ürünün elektrik bağlantısını mutlaka kesin. Eğer bağlantı kablosu hasarlıysa tehlikeyi engellemek amacıyla üretici, satış sonrası servis veya benzer derecede yetkin, sertifikalı bir kişi (tercihen elektrik teknisyeni) ya da ithalatcı firmanın tarif edeceği bir kişi tarafından kablo değiştirilmelidir.

Şanlıurfa Kombi Montajı

Şanlıurfa Kombi Montajı Cihazla beraber verilen montaj şablonu kullanılarak bağlantı kaidesi ve askı delikleri hassas olarak markalanmalıdır. Cihazın terazide olduğu mutlaka kontrol edilmelidir. Soğuk su girişi cihazın teknik etiketi üzerinde belirtilen kullanım suyu işletme basıncını (8 bar) geçmemelidir. Şebeke basıncı 6,5 bar’dan daha yüksek ise mutlaka basınç düşürücü monte edilmelidir.Kombi Taşıma ve nakliye işlemini cihazın ambalajı üzerindeki işaretlemeleri dikkate alarak, cihazın orjinal ambalajı ile yapın. Ambalaja ve cihaza zarar verebilecek (Nem, su, darbe v.b.) etkenlere karşı cihazınızı koruyun. Kombinin monte edildiği ortam sıcaklığı -10°C ile 50°C aralığında olmalıdır. Şanlıurfa Kombi Montaj şablonunu kullanarak duvar üzerindeki bağlantı deliklerini açın ve gaz – su bağlantılarını montaj şablonuna göre yapın.

Şanlıurfa Kombi Bakımı

Şanlıurfa Kombi Bakımı Kombi  temizlemek için kesinlikle benzin, solventler, aşındırıcı temizleyiciler, metal nesneler veya sert fırçalar kullanmayın. Yetkili Servis tarafından cihaz üzerinde yapılan kontrol, onarım, bakım, parça değişimi vb. işllemler zorunlu haller dışında mutlaka cihazın normal çalışma şartlarında ve cihazın bulunduğu mekanda yapılacaktır. Kombi üzerinde herhangi bir
işlem yapılmadan önce mutlaka elektrik bağlantısı kesilmelidir. İşlemin ardından cihazda bir gürültü ve sızdırmazlık sorunu olmaması için tüm komponentlerin montajı dikkatle yapılmalı ve vida/ civatalar düzgün olarak sıkılmalıdır. Kış sezonu boyunca çalıştırılmayan ve bu nedenle donma tehlikesine maruz kalmış veya kalabilecek kombilere, özel amaçlı uygun miktarda antifriz eklenmelidir (örneğin; korozyon ve kireç önleyiciler ile desteklenmiş Propylene glikol). Kombi işletim sistemindeki donma koruması fonksiyonu, kombi çıkış suyu sıcaklığı 5°C’nin altına düşmesi durumunda devreye girerek su sıcaklığı 30°C’ye ulaşıncaya kadar brülörün çalışmasını sağlar.

Şanlıurfa Petek Temizleme

Şanlıurfa Petek Temizleme Şanlıurfanın Tüm Semtlerine PETEK TEMİZLEME SERVİS Hizmeti vermektedir. Hemen bizi arayın hemen gelelim, saat kaç olduğu önemli değil. Firmamız PAZAR GÜNÜ ve tatiller dahil 24 SAAT açık olarak çalışmaktadır. Şanlıurfa Petek Temizleme tüm ilçelerin de gece, gündüz bir telefon kadar yakın. Arayın Şanlıurfa petek temizleme gelsin.

Şanlıurfa kombi  petek temizleme, Şanlıurfa kombi petek temizliği, Şanlıurfa makinalı kombi petek temizliği, kimyasallı petek temizleme, ilaçlı petek temizleme Şanlıurfa, petek temizleme servisi, kombi petek temizleme fiyatı, en ucuz petek temizleme,  makine ile petek temizleme, petek temizleme, Şanlıurfa petek temizleme firmaları, makinalı petek temizleme, petek temizleme servisi, kombi petek temizleme, en ucuz petek temizliği.

Şanlıurfa Kombi Markaları

Şanlıurfa Vaillant Kombi Servisi
Şanlıurfa Viessmann Kombi Servisi
Şanlıurfa Eca Kombi Servisi
Şanlıurfa Buderus Kombi Servisi
Şanlıurfa Demirdöküm Kombi Servisi
Şanlıurfa Ferroli Kombi Servisi
Şanlıurfa Protherm Kombi Servisi
Şanlıurfa Bosch Kombi Servisi
Şanlıurfa Baymak Kombi Servisi
Şanlıurfa Auer Kombi Servisi
Şanlıurfa Airfel Kombi Servisi
Şanlıurfa İmmergas Kombi Servisi
Şanlıurfa Baxi Kombi Servisi
Şanlıurfa Alarko Kombi Servisi
Şanlıurfa Ariston Kombi Servisi
Şanlıurfa Lambert Kombi Servisi
Şanlıurfa Termodinamik Kombi Servisi
Şanlıurfa Termoteknik Kombi Servisi
Şanlıurfa Arçelik Kombi Servisi

Yorumlar